Kontaktlecas

Kontaktlēcas Internetā – vienkārši un ērti!
Meklēšanas weblapa
Klientu servisa tālrunis: _278 55 215
Lāčplēša iela 14, 3.stāvs, 305.kabinets

You're currently on:

 
Paying Cards Paying Cards

Jūs esat nonācis interneta veikalā, kas lepojas ar draudzīgām cenām un personisku servisu. Esam ļoti priecīgi par to! Lai Jums patīkama iepirkšanās!

15 gadu pieredze darbā ar kontaktlēcām

Inetrneta veikala dibinātāja acu ārste Merle Piik strādā ar kontaktlēcām jau kopš 1997.gada. 2009.gadā, kad kontaktlēcas varēja nopirkt tikai optikas veikalos un tās maksāja dārgi, Dr. Merle Piik dibināja uzņēmumu ar mērķi piedāvāt klientiem labākās kontaktlēcas par visdraudzīgākajām cenām un izglītot cilvēkus par to, kādas kontaktlēcas izvēlēties un kā tās lietot. Piik kundzes dibinātais uzņēmums ir kļuvis par lielāko un atzītāko kontaktlēcu interneta veikalu Igaunijā. 2012.gadā tika atvērts interneta veikals www.kontaktlecas24.lv, kas apvieno Igaunijas un Latvijas kontaktlēcu ekspertu centienus. Mūsu mērķis ir sniegt Jums profesionālu palīdzību, izvēloties kontaktlēcas. Mēs zinām visu par redzi koriģējošām kontaklēcām, krāsainām kontaktlēcām, kopšanas līdzekļiem. Ar prieku Jums palīdzēsim!


Kāpēc izvēlēties mūs?


Klients ir pirmajā vietā! Mūsu mērķis ir palīdzēt izvēlēties Jums vispiemērotākās kontaktlēcas. Tas mums ir vislielākais prieks!
Mēs esam eksperti savā jomā. Ja Jums ir jautājumi par kontaktlēcu lietošanu un kopšanu, adresējiet tos mums, mēs centīsimies palīdzēt Jums pēc iespējas ātrāk! Ar mums var sazināties gan čatā, gan pa e-pastu, protams, arī zvanīt.
Iepirkties ir ērti. Cenšamies radīt labāko tiešsaistes iepirkšanās vidi. Mēs uzskatām, ka ir svarīgi, lai Jūs varētu justies labi mūsu mājas lapā, lai viss būtu viegli, ātri un ērti izdarāms. Mēs labprāt uzklausīsim Jūsu priekšlikumus, jo gribam radīt patīkamāko iepirkšanās vidi.
Ātra piegāde. 90% pasūtījumu nonāk pie pasūtītaja jau nākamajā dienā, neatkarīgi no klienta dzīvesvietas, šī statistika attiecināma arī uz piegādēm reģionos.
Augstākās kvalitātes produkti, plašs sortiments. Visas kontaktlēcas, ko mēs piedāvājam, nonāk mūsu noliktavā no ražotājiem vai oficiālajiem izplatītājiem. Tās pašas kontaktlēcas, ko Jūs pērkat Optikā, tikai krietni lētāk! Ja Jūs meklējat kādas kontaktlēcas un nevarat tās atrast mūsu veikalā, lūdzam sazināties ar mums. Mēs atradīsim risinājumu!
Cenas. Laiks lauzt stereotipus par to, ka kontaktlēcas ir dārgas. Tagad kontaktlēcas var atļauties. Kapēc gan pārmaksāt, pērkot kontaktlēcas, krāsainās kontaktlēcas vai kopšanas līdzekļus Optikā? Labāk ietaupiet naudu, nopērciet kaut ko jauku sev vai saviem mīļajiem!