Kontaktlecas

Kontaktlēcas Internetā – vienkārši un ērti!
Meklēšanas weblapa
Klientu servisa tālrunis: _278 55 215
Lāčplēša iela 14, 3.stāvs, 305.kabinets

You're currently on:

 
Paying Cards Paying Cards

Internetveikala “Kontaktlecas24”  noteikumi un nosacījumi. 

Noteikumi darbojas starp kontaktlecas24.lv interneta veikala uzturētāju E Vision OU (pakalpojumu sniedzējs), un kontaktlecas24.lv mājaslapas klientu (turpmāk-Lietotājs), kurš veic pasūtījumus kontaktlecas24.lv mājas lapā. 

Lūdzam Jūs rūpīgi iepazīties ar E Vision OU piederošā interneta veikala kontaktlecas24.lv  lietošanas noteikumiem. Kontaktlecas24.lv noteikumi ir paredzēti katram kontaktlecas24.lv Lietotājam neatkarīgi no tā,  vai Lietotājs ir reģistrējies mūsu mājaslapā kontaktlecas24.lv, vai nē. 

Apmeklējot mūsu mājaslapu kontaktlecas24.lv, Jūs esat iepazinies ar noteikumiem un piekrītat tos ievērot. 

Šie noteikumi ir piemērojami saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem. 

Kontaktlecas24.lv mājaslapas lietošanu uzskatām par katra Lietotāja absolūtu piekrišanu mūsu noteikumiem. 

Katram kontaktlecas24.lv Lietotājam ir iespēja pārlasīt mūsu Noteikumus, lai būtu lietas kursā par noteikumos veiktajām izmaiņām. 

1. SIA „E Vision OU” ir tiesīgs jebkurā brīdī mainīt kontaktlecas24.lv noteikumus un jebkuras izmaiņas stājas spēkā tajā brīdi, kad tās tiek publicētas kontaktlecas24.lv mājaslapā.

2. Interneta veikala kontaktlecas24.lv visas preču cenas ir norādītas eiro  (Eur) 

3. kontaktlecas24.lv izvietotās preču zīmes, logotipi un pakalpojumu zīmes ir sadarbības partneru reģistrētas vai nereģistrētas preču zīmes.  

4. E Vision OU ir tiesības rediģēt, izdzēst vai ievietot kontaktlecas24.lv interneta  veikalā jebkuru informāciju, izdzēst vai ievietot jebkuras preces vai pakalpojumus pārdošanai bez iepriekšēja brīdinājuma un paskaidrojuma. 

5. kontaktlecas24.lv  preču apraksti un preču dizains tiek veidos  pēc ražotāja sniegtās informācijas par attiecīgajiem produktiem vai citur atrodamās informācijas. Preču apraksti un dizains var mainīties atkarībā no preces ražotāja noteiktām izmaiņām, modifikācijas vai komplektācijas maiņas.

6. Noteikumu neievērošanas gadījumā kontaktlecas24.lv ir tiesības atteikt klientam pakalpojumu sniegšanu, pārtraukt pieeju mājaslapai kontaktlecas24.lv, kā arī anulēt pasūtījumu pavisam. 

7. kontaktlecas24.lv Lietotājs labprātīgi piekrīt sniegt ziņas par sevi, kas nepieciešamas preču iegādei un to piegādei. Lietotājs pats uzņemas atbildību par sniegto ziņu patiesumu. 

8. Katram reģistrētajam kontaktlecas24.lv Lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus portāla piekļuves datus.  

9. Reģistrējoties kontaktlecas24.lv klientu datu bāzē, Lietotājs piekrīt, ka tam tiks izsūtīti regulāri paziņojumi par visu aktuālo informāciju, kas attiecas uz akcijām, svarīgām izmaiņām kontaktlecas24.lv mājaslapā. Ja klients nevēlas saņemt šādus paziņojumus, lūdzams, informēt mūsu administrāciju rakstot uz info@kontaktlecas24.lv. 

10. Personas datu drošība tiek aizsargāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Dati tiks saglabāti un izmantoti tikai preču pirkuma darījumu noformēšanai. E Vision OU uzņemas pilnu atbildību neizpaust datus par klientu veiktajiem pirkumiem trešajām pusēm, izņemot gadījumos, kad to pieprasa LR varas iestādes. 

11. Preces atgriešana darbojas uz jebkurām kontaktlecas24.lv internetveikalā iegādātajām precēm, kas atrodas oriģinālā iepakojumā, nav atvērta, lietota, vai mehāniski bojāta pēc tās iegādes. Atgriešana nedarbojas uz individuāli pasūtītām un izgatavotām kontaktlēcām (Toriskās, Astigmātiskās, Multifokālās kontaktlēcas. Šīm lēcām ir spēkā garantijas noteikumi).

12. Klientam ir tiesības atteikties no sava pasūtījuma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Lai atgrieztu preci, vispirms klientam lūdzam sazināties ar mums. info@kontaktlecas24.lv.  Preces atpakaļ sūtīšanas izdevumus ir jāsedz pašam klientam. Gadījumos, ja klients saņem brāķētu vai bojātu preci, pēc klienta vēlmes mēs nosūtam jaunu, nebojātu preci atpakaļ klientam tajā brīdī, kad esam saņēmuši brāķēto preci no klienta. Šo brāķēto preci lūdzam atgriezt atpakaļ mūsu faktiskajā adresē Tulika 15/17-323 Tallinn 10316 Estonia, lai nodotu to tālākai ekspertīzei. Preci var atgriezt atnesot to uz mūsu adresi Tulika 15/17-323 Tallinn 10316 Estonia vai atsūtot to mums pa pastu( pasta izmaksas šādos gadījumos tiek segtas no mūsu puses). 

13. Preces atgriešanas brīdī klientam ir jānorāda savs vārds, uzvārds, pasūtījuma numurs, preces nosaukums un summa. Ja klients ir iegādājies  preci uz vietas mūsu birojā Tulika 15/17-323 Tallinn 10316 Estonia, tad, atgriežot preci, obligāti ir jāuzrāda čeks, ko izsniedzam preci iegādājoties. Klientam tiek atgriezta nauda uzreiz pēc preces atgriešanas mums. Ja klients, kas atgriež preci, veicis apmaksu ar bankas pārskaitījumu, tad nauda tiek pārskaitīta uzreiz atpakaļ klienta kontā.  

14. Pasūtījumus kontaktlecas24.lv mājaslapā no Lietotāja mēs pieņemam izmantojot e-veikalu-www.kontaktlecas24.lv vai e-pastu info@kontaktlecas24.lv.  

15. kontaktlecas24.lv Lietotājs nedrīkst veikt darbības, kas tieši vai netieši aizskar kontaktlecas24.lv darbinieku vai īpašnieka tiesības un likumīgās intereses. Atkarībā no tiesību pārkāpuma rakstura un sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

16. kontaktlecas24.lv publicēto preču un cenu piedāvājumi ir spēkā, kamēr konkrētā prece ir mūsu birojā. Ja prece nav uz vietas, kontaktlecas24.lv administrācija par to laikus brīdina klientu. Katri precei ir konkrēts apraksts, kurā ir norādīta visa preces specifikācija. Ja ir gadījums, kad prece mums nav uz vietas, mēs par to nekavējoties informējam klientu.   

 

Atceramies, ka vislabāk jebkādas domstarpības ir novērst sarunu ceļā!

Patīkamu iepirkšanos!