Kontaktlecas

Kontaktlēcas Internetā – vienkārši un ērti!
Meklēšanas weblapa
Klientu servisa tālrunis: _278 55 215
Lāčplēša iela 14, 3.stāvs, 305.kabinets

You're currently on:

 
Paying Cards Paying Cards

Šie ir mūsu apmierinātie klienti! Vai Jums arī patīk mūsu pakalpojumi? Lūdzu, sūtiet atsauksmes uz info@kontaktlecas24.lv!


Es jau sen lietoju Acuvue Oasys mēneša kontaktlēcas, taču agrāk pirku tās Kobergā. Tad es atklāju saitu kontaktlecas24.lv un biju patīkami pārsteigta par lēcu cenu - 3 pāri maksā 18.99Ls!, savukārt agrāk pirku 1 pāri par 11 Ls. Starpība ir ļoti jūtama! Apkalpojošs personāls ir laipns un atsaucīgs. Man ir svarīgi, ka preci pieved norādītajā vietā par nelielu piemaksu - tā es taupu savu laiku un arī naudu. Lēcas vienmēr saņēmu nākamājā dienā pēc pasūtīsanas. Es jau vairāk par pusgadu sadarbojos ar so lēcu piegādātāju un esmu apmierināta par 100%!
Marina OnackaKontaktlēcas nēsāju jau pusgadu. Var teikt, ka tikpat ilgu laiku esmu arī kontaktlecas24.lv klients. Kāpēc izvēlējos tieši www.kontaktlecas24.lv? Tas bija izpalīdzīgais un galvenokārt zinošais personāls, kas mani pārliecināja un ieteica pašas piemērotākās kontaktlēcas, jo man kā jaunam kontaktlēcu lietotājam bija grūtības orientēties plašajā kontaktlēcu piedāvājumā. Izklāstot savas vēlmes un uzklausot ieteikumus, ātri vien nonācu pie piemērotākajām kontaktlēcas tieši sev.

Tāpat jāmin regulārie kontaktlecas24.lv izdevīgie piedāvājumi gan atlaižu, gan izdevīgu akciju veidā, kad pērkot kontaktlēcas dāvanā nāk kontaktlēcu kopšanas šķidumi u.c. visnotaļ svarīgas lietas, bez kā kontaktlēcu lietošana nav iedomājama.
Dāvis Liberts


Serviss tiešām labs, re plusiņi:

- PVN nav jāmaksa :)
- Lēcas ļoti labas
- Piegāde nav dārga
- Kurjers var atbraukt gan mājās, gan uz biroju
- Lēču izvelne plaša
- Par nokavēto piegādi saņēmu davānā šķidrumu
- Ērti

Nu tā būs. Arī savai otrai pusītei šoreiz pasūtīju, jo man 6, viņai 6 tātad ekonomija ir diezgan jūtama! ;)
Maksims Bedenko


Interneta veikalā „Kontaktlēcas 24” jau vairakkārt esmu pasūtījusi kontaktlēcas, un ar pakalpojuma un preču kvalitāti esmu ļoti apmierināta.

Šī pakalpojuma izmantošana ir ērta, piegāde vienmēr ir ātra,  klientam izdevīgā vietā un laikā. Darbinieki ir atsaucīgi, pretimnākoši  un konsultē neskaidrību gadījumā.

Kontaktlēcas un to kopšanas līdzekļi ir par fantastiski zemām cenām un ar lielisku kvalitāti!!!
Andra Z.Parasti www.kontaktlecas24.lv pasūtu ik pa trim mēnešiem

SofLens 59 - iepakojums 6 kontaktlēcas+ dāvanā nāk kontaktlēcu šķīdums un lēcu uzglabāšanas konteineris....SUPER!:)

Kurjera pakalpojuma cena ir vairāk kā pieņemama...nu kur gan vēl par tādu naudas summu pieved pie paša deguna gala?:) patīk, ka vienmēr pirms piegādes kurjers pazvana.
Apkalpošana līdz šim bijusi  pozitīva, uz jautājumiem tiek atbildēts vienmēr, neskaidrību gadījumā- paskaidrots!
Reiz bija kaut kāds sajukums-nojukums veidojot pasūtījumu, bet arī tas tika atrisināts sazinoties ar Jums un paskaidrojot situāciju...
Liels paldies :)
Līdz tālākai sadarbībai ...
Liene Blekte


Es izvēlējos: ColourVUE EyeLush-Green un ColourVUE Glamour-Blue! Līdz šīm laikam neēsmu nekad lietojusi lēcas, bet pēc šīs iespējas pamēģināt, aizdomājos par to - kāpēc agrāk neēsmu pirkusi! Tieši priekš sevis sapratu, kādas krāsas lēcas man nākamo reizi vajadzētu pasūtīt! Jo šoreiz nedaudz maldījos, un pasūtīju pārāk tumšas priekš sevis! Bet es neuztraucos, jo www.kontaktlecas24.lv ir liela izvēle kā dizaina, tā arī un krāsas! Priekš manas pirmās reizes, iespaids ir labs, un varu droši ieteikt citiem!

Albīne Zalkina


Pasūtīju jau divas reizes. Pirmkārt, labs kvalitatīvs produkts. Nav jūtams diskomforts pēc ilgstošas nēsāšanas. Otrkārt, patīkamas cenas, un daudz lētāk nekā citur! Treškārt, laipna un super-ātra apkalpošana, preci saņēmu uzreiz nākamajā dienā. Saņēmu atbildes uz visiem saviem jautājumiem - Kristīne ir īsts speciālists! Un vēl pie ta visa dzimšanas dienā saņēmu patīkamu pārsteigumu :) PALDIES un veiksmi darbā! :)
Olga Alekss