Kontaktlecas

Kontaktlēcas Internetā – vienkārši un ērti!
Meklēšanas weblapa
Klientu servisa tālrunis: _278 55 215
Lāčplēša iela 14, 3.stāvs, 305.kabinets

You're currently on:

 
Paying Cards Paying Cards

Lai noformētu pasūtījumu kontaktlēcu interneta veikalā, Jums ir jāveic vien 5 darbības. Viss ir ļoti vienkārši un ātri!


  1. 1.       Produkta meklēšana

Grozs 1

Lai atrastu meklēto produktu, izmantojiet meklēšanas rīku lapas augšējā labajā stūrī. Atrast nepieciešamās kontaktlēcas var arī izmantojot 2 izvelnes lapas kreisajā pusē. Kontaktlēcas un kopšanas līdzekļi ir sakārtoti  gan pēc kategorijām, gan pēc ražotājiem. Kad ir atrasts nepieciešamais produkts, spiediet „Ielikt grozā”

  1. 2.       Parametru ievadīšana

Grozs2

Vēlamais produkts ir atrasts. Laiks ievadīt nepieciešamos parametrus: vislabāk ja pie rokas ir acu ārsta vai optometrista izrakstītā recepte. Ievadiet nepieciešamo iepakojumu/ gabalu daudzumu, stiprumu un citus parametrus, ja tādi ir nepieciešami. Ja Jums ir nepieciešams tikai viens kontaktlēcu iepakojums, kurā visas kontaktlēcas ir ar vienādu stiprumu, tad Jums ir jāaizpilda tikai vienas acs parametri. Ja pasūtat krāsainās kontaktlēcas, neaizmirstiet norādīt krāsu!

Grozs3

Kad visi parametri veiksmīgi norādīti, spiediet „ielikt drozā”.

 

3.Pirkuma noformēšana

Grozs4

Šeit Jūs varat pārlūkot iepirkuma grozu. Lūdzu, pārbaudiet vai ir ievadīti pareizie produkti un to daudzums. Sajā posmā varat piemērot atlaižu kuponu, ja Jums tāds ir. Šeit Jūs varat redzēt arī, cik punktus Jūs nopelnīsiet, veicot šo pirkumu.

  1. 4.       Pasūtījuma apstiprināšana

Grozs5

Ievadiet informaciju, kas ir nepieciešama, lai notiktu piegāde vai izņemšana veikalā: saņēmēja vārdu, piegādes adresi, kā arī izvēlēties maksājuma veidu. Norēķināties par pasūtījumu var vairākos veidos: ar Swedbank un SEB Interneta bankas starpniecību, kā arī apmaksājot Jums sagatavoto rēķinu. Visi maksājuma veidi ir absolūti droši. Rekomendējam reģistrēties - sistēma „atcerēsies” Jūsu pasūtījumu, nākamā pirkuma noformēšana aizņems mazāk laika, ka arī Jūs saņemsiet īpašos piedāvājumus, kas ir domāti mūsu reģistrētiem pircējiem.

  1. 5.       Pasūtījuma apmaksa

 Grozs6

Vispopulārākais pasūtījuma apmaksas veids ir ar Interneta bankas starpniecību. Pēc nepieciešamo datu ievadīšanas, Jūs tiksiet pāradresēts uz lapu, kurā varēs veikt maksājumu. Mēs garantējam 100% Jūsu datu drošību. Mūsu norēķinu sistēma ir pilnīgi droša un pārbaudīta. Tas, kamēs sadarbojamies ar Latvijas lielākām bankām ir garantija, ka maksājums ir drošs un Jūs saņemsiet pasūtītās preces.

Otrais variants ir rēķina apmaksa. Tev tiks izsūtīts rēķins (uz e-pastu, ko norādījāt, noformējot pasūtījumu), kas būs jāpamaksā. Preces tiek izsūtītas pēc rēķina apmaksas.

Ja Jums rodas jautājumi, ar prieku palīdzēsim! Rakstiet info@kontaktlecas24.lv vai arī adresējiet jautajumus klientu konsultantam čatā!